Odkrywanie Miasta z Nawigacją: Seniorzy w E-Senior Podróżnik

Polskie Centrum Rozwoju Edukacji

Odkrywanie Miasta z Nawigacją: Seniorzy w E-Senior Podróżnik

Dzisiaj pragniemy podzielić się z Wami niezwykłym doświadczeniem naszych uczestników z warsztatów „E-Senior Podróżnik”. To było pełne emocji i fascynujących odkryć poprzez poruszanie się po Rzeszowie z pomocą nawigacji w telefonach!

W ramach niezwykłych zajęć, nasi seniorzy wraz z trenerem wyruszyli na ulice miasta, wyposażeni w swoje smartfony. Celem? Odkrywanie ukrytych atrakcji i miejsc, jakie Rzeszów ma do zaoferowania.

Razem z trenerem szukali interesujących miejsc za pomocą aplikacji na telefonie, a następnie wspólnie wyznaczali trasę, ucząc się korzystać z nawigacji mobilnej. To było nie tylko odkrywanie nowych miejsc, ale także zdobywanie umiejętności poruszania się po mieście z pewnością siebie i lekkością dzięki technologii.

To wyjątkowe doświadczenie pokazuje, że wiek nie jest żadną przeszkodą w odkrywaniu nowych technologii i zdobywaniu nowych umiejętności. Nasze warsztaty nie tylko otworzyły drzwi do podróżowania, ale także udowodniły, że technologia może być naszym sprzymierzeńcem w odkrywaniu świata.