Rozpoczęliśmy rekrutację na BEZPŁATNY KURS KOMPUTEROWY dla seniorów!

Polskie Centrum Rozwoju Edukacji

Rozpoczęliśmy rekrutację na BEZPŁATNY KURS KOMPUTEROWY dla seniorów!

Z ogromną radością ogłaszamy, że jako część projektu „Aktywni+”, otrzymaliśmy wsparcie, które umożliwia organizację bezpłatnych szkoleń informatycznych dla seniorów. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych mieszkańców Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego, którzy przekroczyli 60 rok życia, do wzięcia udziału.

Czas trwania projektu: od 1 lipca 2023 do 30 listopada 2023.

Co możesz zyskać?

  • Warsztaty: E-SENIOR NA ZAKUPACH: Poznaj tajniki bezpiecznych i korzystnych zakupów online, ochrony danych osobowych oraz sztuki znalezienia najlepszych ofert w sieci.
  • Warsztaty: E-SENIOR PODRÓŻNIK: Dowiedz się, jak planować podróże, wyszukiwać atrakcje, rezerwować bilety i noclegi online, zapewniając sobie wygodę i bezpieczeństwo.
  • Indywidualne WSPARCIE KOMPUTEROWE: Nasz zespół wolontariuszy chętnie pomoże rozwiązać wszelkie problemy z obsługą telefonów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych.
  • Poradnik E-SENIOR NA ZAKUPACH I W PODRÓŻY: Tworzymy specjalny poradnik z praktycznymi wskazówkami dla seniorów korzystających z zakupów i podróży online.

Zapraszamy do biura projektu przy ul. Wincetego Pola 18 w Rzeszowie lub kontaktu telefonicznego pod numerem 531 333 006. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Dołącz do nas, zdobądź nowe umiejętności i otwórz się na świat cyfrowych możliwości!