Realizowane projekty

Polskie Centrum Rozwoju Edukacji

BEZPŁATNY KURS KOMPUTEROWY

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach projektu „Aktywni+”! Dzięki temu wsparciu, jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia informatyczne dla seniorów zupełnie bezpłatnie.
Zapraszamy wszystkich chętnych seniorów po 6O roku życia, zamieszkujących Rzeszów lub powiat rzeszowski, do udziału w naszych bezpłatnych szkoleniach informatycznych.
Czas trwania projektu 01.07.2023 r. do 30.11.2023 r.

W projekcie przewidziano:

Warsztaty: E-SENIOR NA ZAKUPACH

Uczestnicy dowiedzą się, jak unikać pułapek i zagrożeń podczas zakupów online, jak chronić swoje dane osobowe oraz jak znaleźć atrakcyjne oferty i okazje w sieci. Dzięki tym umiejętnościom, uczestnicy będą mogli z łatwością korzystać z różnych platform zakupowych oraz czerpać radość z wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu.

Warsztaty: E-SENIOR PODRÓŻNIK

Nauczymy uczestników m.in jak wyszukiwać ciekawe atrakcje w okolicy, rezerwować bilety, a także jak bezpiecznie dokonywać rezerwacji noclegów online. Dzięki tym umiejętnościom, uczestnicy będą mogli lepiej planować oraz organizować swoje podróże, ciesząc się wygodą i elastycznością, jakie daje świat cyfrowy.

Indywidualne WSPARCIE KOMPUTEROWE

W ramach projektu „Aktywni +”, zapewniamy indywidualne wsparcie informatyczne dla uczestników. Seniorzy którzy mają problemy z obsługą swojego telefonu, laptopa lub innych urządzeń elektronicznych mogą liczyć na wsparcie naszych wolontariuszy. Chętnie pomożemy wyjaśnić zasady działania i rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Poradnik E-SENIOR NA ZAKUPACH I W PODRÓŻY

Utworzenie poradnika dla Seniorów z poradami, wskazówkami dotyczącymi e-zakupów i e-podróży, bezpiecznego korzystania z technologii teleinformacyjnych, aplikacji ułatwiających seniorom dokonywanie zakupów on-line i planowania podróży.

Wszystkich chętnych zapraszamy do biura projektu
przy ul. Wincetego Pola 18 w Rzeszowie

Tel. 531 333 006Pracujemy w godzinach 8:00 – 16:00
[]